www.bungyjump.cz - bungee jumping, kaskadéři a akce pro firmy. Vše okolo Bungee Jumpingu, Bungee, Bungy, Bungee historie. Bungee Jumping z nejvyššího mostu v ČR z výšky 62 metrů nad řekou Hačka u Chomutova - Horní Ves, 90 km od Prahy.

        

 
 www.bungyjump.cz
 
Bungee Jumping
z mostu u Chomutova
Nejvyšší Bungee z mostu v ČR
Houpačka z 62 metrů
Typy skoků
Termíny skoků
Jak se k nám dostanete
Jak objednat poukaz
Ceník skoků
Kam po seskoku
Historie bungee
Historie houpačky
 
Bungee Jumping
z TV věže, Harrachov
Freestylový Bungee Jumping
Typy skoků
Termíny skoků
Jak se k nám dostanete
Jak objednat poukaz
Ceník skoků
Kam po seskoku
 
Bungee Jumping
z jeřábu až z 110 m
Termíny skoků
Plzeň 50 m
Praha 50 m a 80 m
Brno 50 m, 80 m a 110 m
Ostrava 50 m
Olomouc 50 m
 
Firemní akce
aktivity ve vzduchu
aktivity na zemi
 
Historie firmy
Kontakt
Kaskadéři
Předávky
Televizní věž
Kuriosity
Skoky z mostů
Videogalerie
 
Partneři
 
Napište nám
 
 
TOPlist
@ 2007 Grafika a design:
Jiří Stolín, Xtreme Sports

Bungee Jumping
> Bungee Jumping > Jak objednat poukaz na Bungee Harrachov

Na emailové adrese bungyjump@seznam.cz si objednejte poukázku na sezónu 2019 / 2020 na seskok Bungee Jumpingu z Televizní věže rozhodčích jejiž plošina pro seskok Bungee Jumpingu se nachází ve výšce 145 metrů nad městem Harrachov. V Harrachově provozujeme Bungee Jumping po celý rok. Poukázku nemusíte objednávat na konkrétní termín, bude Vám vystavena s platností min. 3 měsíce a max. až 1 rok od vystavení.

Jak se dá poukaz objednat?
Zašlete na naši e-mailovou adresu bungyjump@seznam.cz objednávku a připište Vaši poštovní nebo emailovou adresu. Objednávku Vám potvrdíme do 24 hodin a poukaz dorazí poštou na dobírku do 2 - 3 pracovních dní nebo emailem ve formě elektronického poukazu.

Jak budu za poukaz platit?
Poštou na dobírku, tzn. že při převzetí poukazu od pošty zaplatíte poště příslušnou částku nebo převodním příkazem po zaslání elektronického poukazu.

Musím uvést přesný datum seskoku?
Nemusíte, poukaz má min. dobu platnosti, která je obvykle 3 - 12 měsíců. Poukaz si zarezervujete min. 7 dní před seskokem na konkrétní datum na našem emailu bungyjump@seznam.cz. Pro rezervaci je nutné uvést úplné číslo poukazu. V případě, že je termín volný, obdržíte potvrzení Vašeho termínu s pokyny k seskoku. V případě, že termín volný není, bude Vám nabídnut nejbližší volný termín. Rezervaci termínu je možné zrušit nejpozději 7 dní před seskokem na našem emailu, v opačném případě je nutné dostavit se k seskoku. Při nedostavení se k seskoku v rezervovaný termín poukaz propadá.

Jde platnost poukazu prodloužit?
Ano, jde. Vždy se snažíme naším zákazníkům vyjít vstříc. Mohl se Vám např. stát úraz nebo bylo tak špatné počasí, že si chcete zážitek užít, nejenom prožít.

Lze poukaz napsat na jméno?
Ano, lze. Chcete např. obdarovat přítele, přítelkyni či známého a tak Vám rádi poukaz vystavíme i na jméno. Bez jména je poukaz přenositelný.

Při objednání trika, videozáznamu a fotografií
Za videozáznam zaplatíte společně s poukazem a videozáznam bude pořízen až při samotném seskoku. Nebo je možné videozáznam přikoupit až na místě. Triko můžete též objednat dopředu se skokem. Bude vyznačeno na poukazu a vyzvednete si jej až na místě při vyzkoušení velikosti.

Mohu poukaz objednat na firmu?
Ano můžete, s poukazem obdržíte fakturu o zaplacení. Na faktuře budou uvedeny ty údaje, jež jste uvedli do objednávky.

Lze poukaz vrátit či vyměnit?
Ano, lze. Do 14 dnů od převzetí poukazu můžete poukaz vrátit či vyměnit bez udání důvodu. Zásilka musí obsahovat podepsané písemné prohlášení o odstoupení od smlouvy doručené na naši korespondenční adresu do 14 dní od převzetí poukazu, poukaz v totožném stavu v jakém jste jej obdrželi, originál fakturu a doklad o zaplacení. V případě vrácení poukazu Vám bude z ceny zaplaceného poukazu na seskok odečten administrativní poplatek ve výši Kč 500,-- / poukaz. Administrativní poplatek zahrnuje Vámi využité služby spojené s vystavením poukazu, vystavením faktury, odeslání poukazu na Vaši adresu, náklady na poštovné, práci na vyřízení vrácení či výměnu poukazu a dodatečnou administrativní kontrolu poukazu.

Pozdní rezervace poukazu ze slevomatu:

  • Platná žádost o rezervaci obsahuje datum seskoku, místo seskoku a platné číslo poukazu ( kód voucheru )
  • Rezervace zaslaná na náš email max. do 6 dní po termínu, do kterého měla být provedena rezervace, je zpoplatněna poplatkem Kč 500,-- / poukaz
  • Poplatek je splatný v hotovosti v den seskoku před seskokem

Rezervace poukazu ze slevomatu v rozporu s podmínkami k užití:

  • Platná žádost o rezervaci obsahuje datum seskoku, místo seskoku a platné číslo poukazu ( kód voucheru )
  • Rezervace musí být zaslaná na náš email bungyjump@seznam.cz
  • poplatek za užití poukazu v rozporu s podmínkami k užití je částka , jež dělá rozdíl Kč 1500,-- (standardní cena seskoku) - (mínus) cena zakoupeného poukazu, a tato částka je Vám vyčíslena v potvrzení o rezervaci z emailové adresy bungyjump@seznam.cz
  • Poplatek je splatný v hotovosti v den seskoku před seskokem
-->